Witajcie! Strona ta przeznaczona jest na kursy szkoleniowe i treningowe mające na celu zapoznanie Was z podstawami funkcjonowania i obsługi Moodle - najbardziej popularnej platformy e-learningowej (czyli przeznaczonej do zdalnego nauczania). Dotychczas odbyło się już kilka czterotygodniowych kursów z których ostatni  dostępny jest jeszcze w trybie tylko do odczytu - to znaczy, że można go przeglądać, ale nie można brać udziału w jego aktywnościach. Najnowsza edycja kursu została właśnie uruchomiona wraz z początkiem nowego roku akademickiego - tym razem jest skonfigurowany jako kurs tematyczny, a zatem każdy będzie mógł przerobić go indywidualnie we własnym tempie i w dowolnym czasie. Ograniczymy również aktywności wymagające interakcji pomiędzy uczestnikami co znacznie uprości korzystanie z kursu. A zatem zapraszamy do udziału улыбаюсь

Nauczanie z Moodle: Pierwsze kroki

Ten kurs został stworzony dla każdego, kto chciałby używać platformy edukacyjnej Moodle do nauczania, nieistotne czy będzie to w szkole, na uniwersytecie, firmie, korporacji czy dla własnych celów. Kurs oparty jest na MOOC (Moodle Online Open Course) stworzonym przez Centralę Moodle.

Kurs jest również wspaniałą okazją aby dołączyć do tętniącej życiem społeczności Moodle stworzonej do dzielenia się zasobami, pomysłami i wszystkim, co pomaga inspirować lepsze praktyki nauczania.

UWAGA, STUDENCI! Ta strona i kurs przeznaczone są dla wykładowców do nauki obsługi platformy Moodle.
Kursy dydaktyczne prowadzone przez wykładowców zawierające materiały wykładowe i ćwiczeniowe
oraz testy i zadania zaliczeniowe dostępne są pod adresem:

https://moodle.wsm.warszawa.pl/

overview

Omówienie

Kurs treningowy dla nauczycieli stawiających pierwsze kroki w zdalnym nauczaniu. Zawiera cztery sekcje tematyczne, każda na 3-4 godziny pracy.

badge

Zdobywaj odznaki

Jako emitent Mozilla Open Badges przyznajemy odznaki za aktywne uczestnictwo oraz na zakończenie kursu! Otrzymasz również stosowny certyfikat.

share

Podziel się

Doceniamy nauczycieli i chcemy inspirować ich do lepszego nauczania, a więc pomóż nam udostępnić nasz kurs innym wychowawcom!